החופשה המושלמת באזור הצפון תמיד תכלול ביקור בכנרת. לקבלת מידע נוסף בנושא וקביעת מועד לאטרקציות המובילות באזור המשקיף על כל אזור הגליל והרי הגולן המרהיבים, השאירו פרטים ממש כאן>>

  האם שמעתם על סאפ בכנרת?

  אחת האפשרויות של ספורט ימי בכנרת היא פעילות חדשה יחסית שנכנסה לעולמנו בעשור האחרון והיא סאפ. סאפ בכנרת מאפשר לכם לגלוש במי הכנרת בצורה קלה ופשוטה, והיתרון כאן הוא האפשרות לגלוש בהנאה רבה ללא הקושי הטבעי שקיים בגלישת גלים מסורתית בים התיכון. גלשני הסאפ קלים מאוד לתפעול ותוכלו גם לרכוש מיומנות בסיסית בשיעור פרטי או קבוצתי מהנה במיוחד.

  התרגול והחוויה

  אטרקציה של סאפ בכנרת מאפשרת לכם לגלוש בקלות ללא ניסיון קודם בעמידה, ישיבה ושכיבה. הפעילות כן דורשת שחייה כידע מוקדם, אך לא ניסיון בגלישה. אין צורך בטכניקה מושלמת כדי לגלוש וגם לא בלבוש מיוחד. רמת הבטיחות היא גבוהה מאוד כאשר נדרשת חגורת הצלה. תוכלו לבחור באפשרות של גלישת סאפ עבור ימי גיבוש וצוות, עבור ימי הולדת או חוויה ונופש משפחתי. קבוצות גלישה של סאפ מתאימות עד לכמות של 20 אנשים לקבוצה, ונדרש לתאם ביקור מראש.

  חוג או לפי שעה

  תוכלו לבחור באפשרות של חוג חתירה או להשכיר את גלשן הסאפ לפי שעה. סאפ בכנרת עבור מי שכבר רכש את הניסיון הבסיסי הוא כדאי מאוד באפשרות של לפי שעה, כאשר החוגים של חתירת סאפ מתקיימים מדי שבוע בימים ושעות קבועים.

  גילאים

  פעילות גלישת סאפ בכנרת מתאימה לגם לילדים עם גיל מינימאלי של 9 שנים, כאשר כאמור יש לדעת לשחות כתנאי מקדים להשתתפות, אך לא נדרש ידע קודם בגלישת סאפ כלל וכלל. הפעילות כוללת ביטוחים ומדריך מקצועי.

  עלויות

  חוויה של סאפ בכנרת ניתן לשלב במסגרות שונות. ניתן כאמור להשתלב בחוג או לשכור גלשן לפי שעה, ואפשרויות נוספות כוללות אופציה של גיבוש וטיולים כאשר במהלך טיול הסאפ עוצרים בנקודות שונות שעוברות דרך כנסיות ואתרים נסתרים והיסטוריים.

  ולא רק סאפ בכנרת אלא יש אפשרויות נוספות של אטרקציות בכנרת וספורט ימי כמו למשל אבובים, קיאקים, סקי מים, סירת טורנדו והפלגה. תוכלו לשלב בחלק מהפעילות במי הכנרת גם מזון ומשקאות, הדרכה ומוסיקת רקע נעימה.

  החופשה המושלמת באזור הצפון תמיד תכלול ביקור בכנרת. לקבלת מידע נוסף בנושא וקביעת מועד לאטרקציות המובילות באזור המשקיף על כל אזור הגליל והרי הגולן המרהיבים, השאירו פרטים ממש כאן>>

   מאמרים נוספים

   חברה לקידום דיגיטלי חברה לקידום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support